Portiernie

Stróżówki / Portiernie

Portiernie (stróżówki) – całoroczne, małe obiekty służące pracownikom ochrony. Materiały użyte do produkcji stróżówek charakteryzują się dobrą izolacyjnością stąd zimą zatrzymują ciepło wewnątrz, latem natomiast izolują przed przegrzewaniem portierni.

Te różnorodne właściwości adaptacyjne wynikają z wykorzystania płyt warstwowych (inaczej zwanymi obornickimi) oraz sumiennego, precyzyjnego wykonania stolarki okiennej i drzwiowej. Płyta obornicka jest podstawą każdej wykonanej przez nas konstrukcji. To ona sprawia ona, że nasze stróżówki i inne pawilony są mobilne, łatwe do dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz wytrzymałe. Charakteryzują się wysoką izolacją, wyjątkową lekkością, jak i ognioodpornością. Odpowiednie wykorzystanie tych wyjątkowych materiałów przez pracujących u nas profesjonalistów sprawia, że wykonane obiekty stanowią efektywne rozwiązanie dla wielu, różnorodnych firm.

Tak szczegółowo przygotowana do użytku konstrukcja zapewni doskonałą izolację przed czynnikami zewnętrznymi. Z tego powodu wszystkie oferowane przez nas stróżówki idealnie pełnią swoją funkcję niezależnie od pory roku.

Najczęściej realizowane obiekty nie przekraczają w podstawie 10 m2. Konstrukcja portierni jest przystosowana do wielokrotnego przestawiania dźwigiem a rolę konstrukcyjną spełniają również płyty warstwowe. Najczęściej spotykanym modelem stróżówki jest obiekt z jednymi drzwiami stalowymi oraz oknami PCV z trzech stron. Producent stróżówek jako że wartownia jest obiektem mniejszym od pawilonów handlowych czy kiosków, transportuje gotowy produkt w jednym elemencie dostarczane w miejsce przeznaczenia.