Hale przemysłowe

Hale z płyt warstwowych

Hale z płyt warstwowych można wykonać o wiele szybciej niż przypadku zastosowania technologii odlewanej czy murowanej, co stanowi ich niekwestionowaną zaletę. Oferujemy szeroką paletę barw produkowanych płyt, a także możliwość wykończenia ścian zewnętrznych zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Hale o szerokim zastosowaniu

Hale na sprzedaż – są to obiekty całoroczne o przeznaczeniu magazynowym, produkcyjnym, handlowym, targowym itp. Budynki tego typu są budowane jako konstrukcja stalowa obłożona płytą warstwową (obornicką), jak również może być obudowaną różnego rodzaju blachami, np. trapezową. Główną zaletą hal prefabrykowanych wykonanych w nowoczesnej technologii przy użyciu płyt warstwowych jest szybkość budowy w przeciwieństwie do technologii murowanej czy odlewanej.

Kolejną zaletą jest możliwość zastosowania jakiegokolwiek wykończenia na ściany zewnętrzne, aczkolwiek mogą one pozostać w swojej pierwotnej postaci, w dobranym przez Państwa kolorze, z szerokiej palety barw używanej przy produkcji płyty. Hale z płyt warstwowych wykonywane są z produktów posiadającej aktualne atesty ITB i PZH, co pozwala na użycie obiektów na różnorakie cele. Kolejną zaletą jaką cechują się hale prefabrykowane wykonane z płyty warstwowej jest łatwość w utrzymaniu czystości, możliwość użycia zwykłej myjki ciśnieniowej. Innym równie ważnym plusem jest bardzo łatwa rozbudowa takiej hali.

Z biegiem czasu gdy zabraknie nam miejsca w naszym obiekcie można szybko i prosto dostawić kilka elementów. Przy czym zachowamy tą samą kolorystykę i wygląd co znaczy że przebudowy będą niezauważalne od zewnątrz jak i od wewnątrz. Bardzo łatwo i szybko możemy naszą halę unowocześnić poprzez np. wstawienie bramy garażowej, do zamontowania której nie potrzebujemy stosować żadnych zmian konstrukcyjnych. W halach tego typu możemy stosować różnego rodzaju świetliki co pozwoli nam obniżyć rachunki za energię. Istnieje możliwość postawienia mniejszego pawilonu wewnątrz hali czy też wyodrębnienia pomieszczenia, np. na pomieszczenie socjalne, gospodarcze, aneks kuchenny, biuro, narzędziownię.