Kontenery

KONTENERY MAGAZYNOWE

Polecamy również kontenery magazynowe, które posiadają odpowiednie wzmocnienia i zabezpieczenia dla ochrony każdej rzeczy, która będzie się w nich znajdować. Powierzchnia każdego kontenera dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Kontenery te są bardzo popularne, gdyż cechują się ekonomicznością, niedrogim wykonaniem, solidnością oraz trwałością materiału z którego są wykonane. Firma Pawilony Sołtysiak posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji kontenerów, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Porównując ich parametry z tradycyjnymi budynkami murowanymi parametry, dużo korzystniej prezentują się kontenery, przede wszystkim latem, gdy w upalne dni w kontenerach magazynowych jest chłodniej.

Zaletą, która na pewno przypadnie Państwu do gustu jest możliwość dowolnej kreacji zewnętrznego wyglądu kontenera. A postawienie takiego obiektu nie wymaga stawiania fundamentów ze względu na lekkość konstrukcji.
Kolejnym atutem, który będzie przemawiać za tą technologią jest możliwość szybkiej rozbudowy takiego kontenera. Dodanie dodatkowych modułów może trwać nawet jeden dzień.

KONTENERY BIUROWE

Kontenery biurowe projektowane przez firmę Pawilony Sołtysiak są wysokiej jakości produktem, który pozwoli Państwu na prowadzenie biznesu w wybranym przez siebie miejscu. Dzięki ogromnym możliwościom modyfikacji dostępnych przy tym rozwiązaniu, otrzymują Państwo indywidualnie dopasowany do potrzeb budynek. Jego szybki montaż jest znaczącym atutem, szczególnie dla ludzi, którzy chcieliby szybo rozpocząć swoją działalność. Starannie wykonany z materiałów wysokiej jakości zapewni zatrudnionej kadrze komfort pracy.

Ścisła współpraca z klientami podczas fazy projektowania kontenera biurowego pozwala nam dostarczyć pawilony, które spełniają wszystkie wymagania zleceniodawców. Tak przygotowane instalacje stają się fantastycznym miejscem prowadzenia wybranej działalności, a także niespotykaną na co dzień formą reklamy. Jeśli są Państwo zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami to nasze kontenery biurowe są znakomitą inwestycją.

W ofercie posiadamy również kontenery handlowe, które wykorzystywane są do różnych działalności w zależności od potrzeb danej osoby. Każdy robiony jest na indywidualnie zamówienie z myślą o tym, w jakich celach będzie wykorzystywany.