Garaże

Garaże jedno- i wielostanowiskowe

Garaże – projektowane i realizowane w technologii lekkiej obudowy mogą występować w formie wiaty garażowej, jednego modułu (garaż jednostanowiskowy) lub w formie wielostanowiskowej tzn. jednego dużego obiektu z kilkoma bramami wjazdowymi (garaż wielostanowiskowy). Szkielet konstrukcji nośnej garażu tworzą profile zimno giętej obudowane płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym rzadziej poliuretanowym.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno garaże gotowe jak i prefabrykowane, co pozwoli na szybkie postawienie tego obiektu i możliwość schowania pojazdu i innych rzeczy rzeczy, które będą chcieli tam Państwo przechowywać.

Proces produkcji garażu od fazy zakończenia projektowania do fazy wykonania obiektu na terenie budowy trwa około czterech tygodni.

Podstawową zaletą garażu z płyt warstwowych jest unikatowa zaleta, a mianowicie możliwość przestawiania obiektu w dowolną ilość razy np. przy zmianie miejsca zamieszkania zabieramy garaż ze sobą. Garaże z płyt obornickich można wkomponować w otoczenie i uzyskać elewację identyczną jak na budynkach budowanych metodą tradycyjną przez zabieg tynkowania. Takie działanie powoduje, że w efekcie końcowym garaż z płyt warstwowych wizualnie nie różni się od garażu wykonanego w technologii tradycyjnej.