Magazyny

Magazyny można bez problemu zestawiać ze sobą i łączyć drzwiami lub bramą w celu usprawnienia transportu towarów. Istnieje również możliwość wyposażenia ich w klimatyzację oraz przeniesienia w inne miejsce dzięki lekkiej warstwowej konstrukcji.

Obiekty magazynowe

Magazyny – obiekty z płyty warstwowej, przeznaczone do składowania, przechowywania wszelakiego rodzaju produktów, surowców, itp. Charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne jak również bardzo dobrą izolacją cieplną. Obiekty tego są wykonywane przez naszą firmę indywidualnie na potrzeby klienta. Co znaczy, że mogą być to zarówno wielkometrażowe budowle, jak również małe budynki. Istnieje możliwość dostawienia takiego magazynu do istniejącego już np. sklepu, przy czym można bez żadnych problemów można obydwa obiekty połączyć drzwiami czy bramą w celu lepszej komunikacji, transportowaniu towarów.

Oferowane przez nas magazyny na sprzedaż można doposażyć w klimatyzację, z montażem której nie będzie najmniejszych problemów, można ją usadowić w każdym miejscu na każdej ścianie. Pozwala nam to na jak najlepsze wykorzystanie pomieszczenia. Ściany wykonane z płyty warstwowej posiadają atesty PZH i ITB, co oznacza że możemy przechowywać wszelkiego rodzaju produkty, towary, itp.

Nasze magazyny na sprzedaż konstruowane są w oparciu o lekką obudowę z płyty warstwowej, co daje wiele możliwości w przypadku rozwijania działalności gospodarczej. Mianowicie, magazyny można bez większego problemu zmieniać, rozbudowywać, łączyć i przenosić w inne miejsce, co nie jest tak proste w przypadku zabudowy odlewanej czy murowanej. Dzięki oferowanym przez nas niezwykle praktycznym i mobilnym magazynom, nigdy nie będą się Państwo musieli martwić o modyfikację i transport budowli przechowującej Państwa towary.