Kioski

Kioski umożliwiają działalność w strategicznych miejscach handlowych. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki płyty obornickiej, a także umieszczenia w niej drzwi zewnętrznych oraz witryn i okien PCV. Kiosk zostaje zmontowany najczęściej na terenie fabryki, a następnie dostarczony do klienta w formie gotowej do zestawienia dźwigiem.

Kioski handlowe

Kioski handlowe – rodzaj pawilonów wykonanych również z płyt warstwowych i podobnie jak pawilony handlowe wykonywane w technologii lekkiej obudowy. Zasadniczą różnicą pomiędzy pawilonem handlowym a kioskiem jest wielkość. Produkowane są one najczęściej w wymiarach do 20 m2 liczonych w podstawie. Różnią się od pawilonów handlowych większą ilością zastosowanej stolarki okiennej. Kiosk handlowy najczęściej używany jest do sprzedaży różnych produktów w miejscach o ograniczonej ilości miejsca, najczęściej dzierżawione małe powierzchnie w atrakcyjnych handlowo miejscach.

KIOSK

Jest to obiekt idealny dla małych przedsiębiorców, którzy nie dysponują dużą prestrzenią sprzedażową, a mimo to chcą oferować szeroki zakres produktów dla swoich klientów. Obecnie typowe forma takiego sklepu zapamietana jako kiosk Ruchu jest wypierana przez nowoczesny desing i bardziej komfortowy rodzaj budowy z płyt warstwowych. Budowany według zamówienia klienta, może być dopasowany do potrzeb i w późniejszym etapie rozbudowywany o kolejne segmenty.

UŻYTECZNOŚĆ

Kioski oferowane przez naszą firmę cechują się nie tylko wysoką mobilnocią, ale też mozliwocią na zabezpieczenie towaru wewnatrz za pomocą rolet antywłamaniowych. Mozliwoc połączenia kiosków z przystankami autobusowymi daje na pewno wysoki walor zastosownia i dobrego umiejscowienia na tego typu działalność.

PERSONALIZACJA KIOSKU

Na pewno będzie to dla Państwa dobra wiadomość. Każdy z oferowanych przez nas kiosków może być unikalny i nie musi być jak dawniej z kioskami ruchu, tego samego typu i wyglądu. Oferowany przez nas kiosk będzie mógł odróżniać się kolorystyką oraz oryginalnym wyglądem. Sprawą umowną jest też poziom przeszklenia, niektóre z naszych produktów mają przeszklone całe ściany.