Kontenery firmy Sołtysiak wykonywane są z najwyższej jakości materiału, co daje gwarancję solidności na długie lata. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju kontenerów w zależności od potrzeb naszych klientów. Produkujemy kontenery gastronomiczne, które są świetnie przygotowane do sprzedaży określonych produktów oraz spełniają wymagania sanitarno – higieniczne. W ofercie posiadamy również kontenery handlowe, które wykorzystywane są do różnych działalności w zależności od potrzeb danej osoby. Każdy robiony jest na indywidualnie zamówienie z myślą o tym, w jakich celach będzie wykorzystywany.

Kontenery magazynowe

Polecamy również kontenery magazynowe, które posiadają odpowiednie wzmocnienia i zabezpieczenia dla ochrony każdej rzeczy, które będzie się w nim znajdować. Powierzchnia każdego kontenera dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Kontenery są one bardzo popularne, gdyż cechują się ekonomicznością, niedrogim wykonaniem, solidnością oraz trwałością materiału z jakiego są wykonane. Firma Pawilony Sołtysiak posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji kontenerów, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Porównując do tradycyjnych budynków murowanych parametry są o wiele korzystniejsze na stronę kontenerów. również latem, w upalne dni w kontenerach magazynowych jest chłodniej.

Zaletą, która na pewno przypadnie Państwu do gustu jest możliwość dowolnej kreacli zewnętrznego wyglądu kontenera. A postawienie takiego obiektu nie wymaga stawia fundamentów ze względu na lekkość konstrukcji.
Korzystną zaletą, która na pewno będzie przemawiać za tą technologią jest możliwość szybkiej rozbudowy takiego kontenera. Dodanie dodatkowych modułów może trwać nawet jeden dzień.

Więcej zdjęć gotowych kontenerów jest dostępnych na stronie Galerii